Poczta Polska szuka pracowników. Nawet 600 osób.

Strona główna Blog Poczta Polska szuka pracowników. Nawet 600 osób.
  2019-03-12 00:00:00 Aktualizacja: 2019-03-12 10:08:39

Poczta Polska rekrutuje – sezonowo oraz na etat. Państwowa spółka na umowę o pracę zatrudni listonoszy, kierowców oraz pracowników sortowni. Zobacz, co jest do zaoferowania.

Z lekkim opóźnieniem, ale zawsze – Poczta Polska w końcu dostrzegła rozwój e-commerce w naszym kraju i postanowiła powiększyć liczbę pracowników. To dobra wiadomość dla wszystkich kupujących przez Internet, ale także dla tych, którzy szukają pracy i to choćby na chwilę. Jak podano w oficjalnym komunikacie, spółka chce zatrudnić 600 osób. Pierwsi zatrudnieni będą mogli rozpocząć pracę już w marcu i kwieteniu, a więc w miesiącach większej ilości przesyłek ze względu na zbliżające się święta Wielkanocne. 

Jeśli jesteś zainteresowany sezonową pracą na umowę zlecenie, to dobra informacje jest taka, że Poczta Polska nie wymaga od Ciebie żadnego doświadczenia w podobnej pracy. Oferta ta kierowana jest przede wszystkim do osób szukających dodatkowej pracy. Poczta oferuje elastyczne godziny pracy w systemie zmianowym. Co z zarobkami? "Stawki godzinowe, w zależności od lokalizacji wahają się w przedziałach: od 14,70 zł brutto do 25 zł brutto w przypadku zatrudnienia w sortowni oraz od 16 zł brutto do 22 zł brutto dla kierowców" – czytamy w komunikacie wydanym przez spółkę.

Jednak praca sezonowa to nie jedyna propozycja kierowana przez Pocztę do potencjalnych pracowników. Państwowa firma szuka także pracowników na etat. "Poszukiwani są kandydaci na  listonoszy, pracowników sortowni (odpowiedzialnych za segregowanie i rozdzielanie paczek i listów], a także kierowcy pojazdów do 3,5 t oraz pojazdów pow. 3,5 t." – podaje biuro prasowe firmy.