O nas


www.job-job.pl to portal mający na celu oddanie rynku pracy pracownikom. Podczas pracy, rekrutacji zrozumieliśmy, że wiele ofert pracy dostępnych na rynku na komercyjny rynek pracy nie trafia nigdy. Dlatego postanowiliśmy to zmienić.  Postanowiliśmy zebrać oferty z najróżniejszych źródeł - między innymi z centrali bazy ofert udostępnionej przez Urzędy pracy i umieścić te oferty na komercyjnym rynku tak, żeby każdy miał do nich swobodny dostęp. Poza tym oczywiście posiadamy i dajemy możliwość publikacji ofert pracy każdej firmie na rynku udostępniając w tym celu funkcjonalny panel klienta

Wyróżnia nas przed wszystkim inny model biznesowy. Dajemy możliwości nieograniczanej publikacji ofert pracy w jednej cenie abonamentu co na rynku jest rzadkością a wręcz jest niespotykane. Pozwala to mniejszym firmom konkurować i obniżać koszty w procesie rekrutacji nie tracąc przy tym zasięgu dotarcia do potencjalnego kandydata. Działamy na rynku polskim jak również czynimy pierwsze kroki na rynku europejski . Jesteśmy firmą z 100% polskim kapitałem.

Nasza misja

Portal job-job.pl powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na narzędzie pozwalające łączyć wykwalifikowanych i konkretnych pracowników z pracodawcami, którzy potrzebują usług na wysokim poziomie.  Job-job.pl skupia wokół siebie solidne firmy, które chętnie zawrą współpracę z profesjonalistami w swoich branżach.  Chcemy docierać do potencjalnych pracowników w bardzo różny sposób promując państwa oferty pracy różnymi kanałami dystrybucji. Pozwoli to w dotarciu do jak najszerszego grona odbiorców co z pewnością przełoży się na zainteresowanie ofertą pracy i skuteczną rekrutacją.

Dbamy o bezpieczeństwo danych naszych firm współpracujących jak i potencjalnych kandydatów do pracy. Rejestrując się w job-job.pl czy jako pracownik czy jako pracodawca masz pewność, że Twoje dane są bezpieczne, absolutnie nikt bez Twojej wyraźnej zgody nie otrzyma dostępu do Twoich danych.    Bardzo starannie dbamy, aby klienci czuli się na naszym portalu komfortowo i bezpiecznie. Służymy pełnym wsparciem oraz jesteśmy bardzo elastyczni w formach współpracy co wyróżnia nas na rynku polskim. Jesteśmy otwarci na różne propozycje jak również na zmiany które okazałby się niezbędne do współpracy.